Vítá Vás Red Robot

Váš Software delivery
partner

shape-img
Vítá Vás Red Robot

Váš integrační
partner

shape-img
Co děláme?

Služby
které nabízíme

My v Red Robot jsme společně s našimi klienty zjistili, že správnou cestu lze nalézt prostě vždy. Není nic jednoduššího, než společně probrat možnosti, jak můžeme pomoci i vám. Tak nám můžete zavolat, nebo napsat email, jak je vám to příjemnější. A jen co si o problému promluvíme, tak ho vyřešíme. Protože my neslibujeme, ale konáme.

Marcel O.
Sjednat schůzku

contact@redrobot.cz

Na vás není nic jiného, než nás kontaktovat. My už vymyslíme řešení, které realizujeme.

about-img
Něco o nás

Provedeme Vás digitální
revolucí

Jsme software delivery firma se zaměřením na webové aplikace a integrační projekty. Dokážeme pro Vás vytvořit aplikaci na míru, upravit stávající aplikaci nebo propojit již stávající tak, aby si rozumněly.

Vaše potřeby

Nejdůležitější pro nás je vám porozumět a provést důkladnou analýzu. Teprve poté jsme schopni vyřešit váš požadavek na jedna s hvězdičkou.

Naše řešení

Naplánujeme, jak bude vývoj probíhat. Umíme vytvořit jasné řešení pro jasně definovaný problém nebo se přizpůsobit "za běhu" s využitím agilních metodik.

  • Konzultace
  • Analýza
  • Vývoj
  • Testování
  • Podpora
Naše práce

Projekty

project_img
Systém pro řízení procesů
Conclusion
project_img
Krypto peněženka
eWallet
project_img
Informační systém
IS pro Automotive
project_img
Kontejnerizace
EAP UPGRADE
img
img
img
img
img

Záleží nám na našich partnerech

Dodáváme vysoce kvalitní technické služby, protože naším největším cílem každé zakázky je maximální oboustranná spokojenost. Jsme profíci, ale hlavně vaši týmový hráči a parťáci. Proto pevně věříme, že dalšího dodavatele již poptávat nebudete.